Uber Hodnocení řidiče

Publikováno od v 1 prosince, v 16 : 09 PM Tisk

Uber Hodnocení řidiče :jak to funguje ? až 5-hvězdiček

  1. Odhad cestujících – někdo má rád ticho někdo si chce povídat. Zkuste odhadnout situaci a podle toho se přizpůsobit a nevnucovat opak.
  2. Snažte se být zdvořilý – pomoc se zavazadli,nabídnout časopis apod.
  3. Vozidlo mějte vždy čisté – hlavně uvnitř.Také by jste nechtěl sedět na flekaté propocené sedačce plné drobků apod.,když jedete třeba na slavnost ve světlých šatech. A co se říká – „Jak v autě tak doma“ chlívek je pro prasata !!!
  4. V autě nekuřte – opravdu je to dost nepříjemné,když sednete do vozu a smrdí – někdy smrdí i řidič – proto je na místě dbát o svůj zevnějšek.Máme rok 2019 a Já sám opravdu nesnášim,když si objednám Taxi vlezu dovnitř – promluví na mě řidič a dejchne na mne jak kdyby sežral před chvílí Hovno ,kouknu na jeansy – špinavý a všude nabíječky,bordel a zakouřený interiér a ze zadu smrad z ponožek,který se mu tam ještě válej. Tak to opravdu ne.Tohle hodnotit a platit Nejde.
  5. Snažte se ject cestou i jakou zná cestující nebo aspoň rozumně – víme očem je řeč………………..
  6. Dodržujte předpisy a bezpečnou jízdu hlavně a nepsat si při jízdě sms a nebo se předvádět před buchtou jak Vám to jede,když pak skončíte na sloupu asi Vás za Supermana mít pak nebude.
  7. Při jízdě neřešte své soukromé hovory
  8. Mějte sebou dětskou autosedačku.
  9. Mějte puštěnou příjemnou hudbu – uplně každý nemusí Heavy Metal nebo Rap kde se ozývá hej Bitch budeš hulit……………
  10. V zimě se snažte mít ve voze příjemnou teplotu a v létě fungující klimatizaci.

 

Blog

Komentáře jsou uzavřeny.