A je tu Uber Flotila – Problém

Publikováno od v 1 prosince, v 15 : 44 PM Tisk

Uber Flotila – většinou problém a proto vybírejte pečlivě než se dostanete do problémů. Různé flotily jen parazitují na řidičích a berou si peníze úplně za nic a nakonec Vám zůstanou jen oči pro pláč. To co tu píši mám hlavně ze zkušeností za dlouhou dobu co tu práci dělám a slýchám od řidičů,kteří k nám z různých důvodů přecházejí.Proto Vám tu uvedu pár příkladů a pokud se v nich najdete tak se nad tím zamyslete a rádi Vás přivítáme k nám do našeho teamu Sokol-Group.

  1. Flotila s Vámi neudělá žádnou smlouvu o dohodě,pracovní činnosti,částečný úvazek apod.
  2. Flotila se tváří,že za Vás vše platí a odvádí,ale real je jiný.
  3. Flotila Vám nedává fakturaci za % které jí platíte./např.500,-kč týdně/
  4. Flotila Vám zadržuje peníze a i se stává,že nic nezaplatí apod.
  5. Flotila Vám naslibuje hory doly i ohledně vozu a pak zjistíte,že vůz je na operativní leasing a ,že pak budete muset doplácet peníze za něco co jste nevěděl.
  6. Flotila musí mít průhlednou smlouvu bez kliček a vše Vám musí vysvětlit hlavně ohledně postihů a pokut.
  7.  Flotila nemůže řešit za řidiče identifikaci řidiče k daňové povinnosti.Nejhorší na této situaci je pokud řidič bude kontrolován státní institucí/magistrátem apod./doplatí nato pouze ON a jen ON,protože je to jeho zodpovědnost.Uber i Flotila jsou v takovém případě z Obliga.
  8. Flotila by Vám správně měla zajistit „účetní“která pro Flotilu vede řádně za každého řidiče vede účetnictví a před podáním k daňi vám flotila vše vyřídí a dá k podpisu a odešle Finančnímu ůřadu.
  9. Flotila Vám nabídne vozidlo,které nesplňuje jak taxipojistku,tak nemá zaplacenou silniční daň,neni vůz zaregistrován k přepravě Taxi aj.
  10. Zbavte se starostí a podnikejte v klidu s čistou hlavou. www.sokol-group.cz / Tel.773130073,777221924/taxipujcovna@seznam.cz,uberrent@seznam.cz / Marek Sokol a Kateřina Kubínová majitelé firmy.

Blog Novinky

Komentáře jsou uzavřeny.